Portfolio

Poniżej prezentujemy szeroki zakres naszych realizacji: od wizytówki i ulotki do fotografi produktowej i modelowania 3D. Znamy się na wszystkim!

Ulotki, plakaty, kalendarze

Znamy się na projektowaniu i potrafimy wybrać najlepszą formę prezentacji firmy, wydarzenia lub produktu. Wystarczy, że powiesz nam co chcesz przedstawić – resztę zrobimy za Ciebie. Poniżej prezentujemy szeroki wachlarz form drukowanych, które wykonujemy – wizytówki, ulotki, bony prezentowe, plakaty, kalendarze, roll-upy, banery, zaproszenia.

Ulotka druk projekt Złotów

Nadruki, grawer

Wykonujemy nadruki na koszulki, długopisy, kubki, parasolki. Dzięki naszym usługom możesz w łatwy sposób zadbać o wizerunek swojej firmy lub wyrazić swoją indywidualność poprzez personalizację ubrań i gadżetów.
Nadruki na koszulki

Tworzenie stron internetowych

Zajmujemy się tworzeniem stron internetowych. Nasze strony www są funkcjonalne, w pełni responsywne, atrakcyjne wizualnie, dostosowane do Państwa indywidualnych potrzeb. Zapewniamy optymalizację pod względem SEO, tak, by strona zajmowała lepsze pozycję w wyszukiwarkach. Oferujemy również stałe wsparcie techniczne oraz regularne aktualizacje stron.

Wydawnictwo

Wydawnictwo „Leszczyńscy” powstało w 1997 roku. Kompleksowo realizujemy usługi w zakresie druku, składu DTP. W ofercie wydawnictwa mogą Państwo znaleźć: okolicznościowe wydania książkowe, przewodniki, mapy, katalogi i magazyny firmowe. Zapewniamy profesjonalną opiekę edytorską, skład i druk na najwyższym poziomie.

Opakowania produktów

Wypuszczasz na rynek nowy produkt lub linię produktów? Chcesz odświeżyć wygląd swoich opakowań?
Marzy Ci się opakowanie, które wyróżni Twoją markę na półkach sklepowych? Chcesz przyciągnąć uwagę klientów już na pierwszy rzut oka?
Zleć to nam. Projektujemy opakowania, etykiety, naklejki na produkty. Nasza agencja reklamowa oferuje kompleksową obsługę – od projektowania po realizację.

Fotografia produktowa, animacje 360

Bez względu na to, czy to jest biżuteria, ubrania, buty, elektronika, sprzęt AGD lub RTV – potrafimy zaprezentować Twój produkt w perfekcyjny sposób. Nasza usługa fotografii produktowej jest dopasowana do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Oferujemy profesjonalne sesje zdjęciowe, w tym fotografię produktową na białym tle, w kontekście, na tle naturalnym, a także w kreatywnych ujęciach, które pomogą Ci wyróżnić się na tle konkurencji.
fotografia produktowa

Filmy reklamowe i produktowe

Idąc z duchem czasu proponujemy naszym klientom tworzenie filmów reklamowych, które są wizytówką strony www lub fanpage’a. Zaufaj nam i zdecyduj się na naszą usługę tworzenia filmów promocyjnych, a przekonasz się, jak skuteczne mogą być wizerunkowe video.

Animacje 3D produktów

Animacja 3D produktów to technika graficzna, która umożliwia wirtualne zaprezentowanie produktu z każdej strony i w każdym szczególe. Dzięki animacji 3D możesz pokazać swój produkt w ruchu, w różnych perspektywach i w sposób, który pozwala zobaczyć każdy jego detal.

Animację 3D możesz wykorzystać w różnych celach, np. w reklamach telewizyjnych, filmach promocyjnych, na stronach internetowych, w katalogach, broszurach i innych materiałach reklamowych.

Animacja 3D pozwala na przedstawienie produktu w bardziej szczegółowy i interaktywny sposób, dzięki czemu Twoi klienci mogą łatwiej zrozumieć jego funkcje i zastosowania.