Leszczynscy - agencja reklamowa
 • Szokująco dobra reklama!

  Najważniejsze to osiągnąć rezultat, który będzie spełniał oczekiwania klienta.

  Dowiedz się więcej
 • Usługi
  wydawnicze

  Poznaj naszą bogatą ofertę.

  Dowiedz się więcej
 • Reklama prasowa

  Od lat jest najprostszym, najtańszym i bardzo skutecznym narzędziem docierania z informacją o prowadzonej działalności gospodarczej do potencjalnych klientów.

  Dowiedz się więcej
 • Reklama
  na portalu

  Twoja reklama lub ogłoszenie zawsze blisko najczęściej odwiedzanych elementów portalu.

  Dowiedz się więcej

Filmy i zdjęcia reklamowe

Chcesz reklamować swoje produkty, ale zwykłe zdjęcia to za mało? Oferujemy filmy reklamowe lub zdjęcia Twoich produktów. Bez względu na to, czy to będzie biżuteria, ubrania, buty, elektronika, sprzęt AGD lub RTV - potrafimy zaprezentować Twój produkt w perfekcyjny sposób. Sprawdź nasze portfolio

Poznaj szczegóły

Agencja reklamowa

Na rynku istniejemy od 1997 roku. Jesteśmy agencją reklamową, która kompleksowo realizuje usługi w zakresie grafiki komputerowej, druku oraz projektowania witryn internetowych. Z naszego wieloletniego doświadczenia korzystają Klienci z kraju i zagranicy.

Projektowanie

Nasze prace indywidualnie dostosowujemy do potrzeb klienta. Projektowanie to nasze podstawowe zadanie. Traktujemy je kompleksowo, od etapu wyceny po przekazanie gotowego przedmiotu zlecenia. Podpatrujemy, obserwujemy, śledzimy to wszystko, co najnowsze w dziedzinie reklamy i grafiki komputerowej.

Obsługa

W dziedzinie reklamy najważniejsza jest elastyczność. Klient musi być nie tylko zadowolony z efektu końcowego, ale i przekonany, że zadanie, jakie nam powierzył, jest w bezpiecznych rękach.

Współpraca

Najważniejsze to osiągnąć rezultat, który będzie spełniał oczekiwania klienta. Wiedza którą posiadamy, jest gwarancją wykonania projektów na najwyższym poziomie. Nasz zespół zawsze służy swym doświadczeniem w określeniu instrumentów reklamowych najlepszych do osiągnięcia celu.